branding

Branding to przede wszystkim budowanie świadomości marki, kreowanie sposobu, w jaki kojarzy się nam marka w założeniu jej twórców.

Realizujemy projekty dla firm o różnej skali działania, z różnych branż, dzięki czemu w krótkim czasie możemy dostarczyć skuteczne rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb. Zajmujemy się również tworzeniem sloganów firmowych i haseł reklamowych.

Nazwa firmy, logo i strona internetowa to pierwsze zagadnienia, o których należy pomyśleć wprowadzając nową firmę lub produkt na rynek.Aby zbudować spójność marki niezastąpionym elementem jest dobrze skonstruowana księga znaku. To dokument określający elementy identyfikujące markę, mi.in.: logotyp, kolorystykę, typografię, papeterię firmową, reklamę wizualną (zewnętrzną i wewnętrzną). Dzięki temu planowanie i realizacja druków takich jak ulotki, foldery, broszury staje się o wiele prostsze.

REBRANDING

Mamy duże doświadczenie w rebrandingu firm z różnych branż. Rebranding może polegać na zmianie nazwy firmy bądź produktu lub na zmianie logotypu (znak, kolorystyka) czy też całego wizerunku.

REFRESH BRAND

Często firmy, które od lat istnieją w świadomości społeczeństwa i mają ugruntowaną pozycję na rynku, nie chcą całkowicie zrywać ze swoim dotychczasowym wizerunkiem. W takiej sytuacji decydują się na refresh brandu (lifting marki/brandu). Jest to unowocześnienie logotypu, bez znacznej ingerencji w jego formę.

e-BRANDING

E-branding jest kreowaniem marki w Internecie. Przez Internet tworzymy możliwość dotarcia z produktem oraz komunikowania wartości na niespotykaną dotychczas skalę.

Aby być skutecznym narzędziem marketingowym – wymaga długofalowego planu marketingowego obejmującego takie czynniki jak: jakość wyrobu i usługi, stosowanie zróżnicowanych form promocji (reklama, public relations i publicity oraz sponsoring), promocję sprzedaży, obsługę klienta oraz dostarczanie wartości dodanej.