multimedia

Jednym z elementów działalności naszej agencji jest tworzenie prezentacji multimedialnych oraz filmów korporacyjnych Jesteśmy zawsze na bieżąco z rozwojem mediów, więc rozwiązania, które proponujemy są zawsze na czasie.

PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

Nadal popularną forma promocji firm jest tworzenie nośników zawierających prezentację multimedialną z materiałami promocyjnymi. To rewelacyjny sposób na podtrzymanie dobrych relacji z klientem. Dzięki prezentacji informacje są bardziej przystępne i skuteczne. Często ta forma jest wykorzystywana jako materiały szkoleniowe lub forma uatrakcyjnienia zebrań i imprez branżowych.

FILMY KORPORACYJNE

Realizujemy projekty oparte o technologie filmów w jakość HD oraz Full HD. Film nadal jest forma bardziej przystępną niż fotografia. Ruchomy obraz zapewnia większy przepływ informacji. Wiemy jak ukazać dobre strony Twojej firmy w ruchomym obrazie. Niezależnie od sposobu przyszłej emisji filmu zapewniamy rewelacyjną jakość i solidną realizacje na etapie postprodukcji.

GRAFIKA 3D – MODELOWANIE ORAZ ANIMACJE

Projektowanie często wspomagamy modelowaniem w programach do grafiki 3D. W niektórych sytuacjach stworzenie odpowiedniego modelu wirtualnego zastępuje z powodzeniem sesję fotograficzną. Obecnie większość reklam samochodów jest realizowana właśnie w ten sposób. Za pomocą 3D jesteśmy w stanie wykonać model Twojego produktu, zastępując tym samym fotografie packshotową. Często wykorzystujemy wizualizacje trójwymiarowe w celu przedstawienia konceptu. Tworzymy także niezależne animacje, np. elementów identyfikacji firmy w celu późniejszej edycji w spotach promocyjnych.