web design

Przy obecnym postępie i rozwoju technologii strona internetowa i obecność w sieci to podstawa. Nie tylko dla firm, ale dla każdego z nas. Istnieje przekonanie mówiące o tym, że jeśli czegoś nie możemy znaleźć w wyszukiwarce internetowej, znaczy to, że ta rzecz nie istnieje.

Projektujemy, wdrażamy i administrujemy profesjonalnymi stronami www.  W zależności od potrzeb naszych Klientów tworzymy również sklepy internetowe.

Realizujemy kompleksowe kampanie internetowe, dbamy o pozycjonowanie, tworzymy aplikacje mobilne oraz prowadzimy konkursy i inne działania w mediach społecznościowych.

STRONY www

Dziś już nikogo nie trzeba przekonywać, że każda firma do funkcjonowania na rynku potrzebuje witryny internetowej. Ważne jest w jaki sposób strona internetowa prezentuje Twoją firmę i produkt klientom. Strona może pełnić funkcje wyłącznie informacyjną i być niczym wirtualna wizytówka Twojej firmy, ale może też posiadać wiele użytecznych funkcji.


W ciągu kilku lat zaprojektowaliśmy strony zarówno dla małych jak i dużych firm. Wykorzystaj nasze wieloletnie doświadczenie i pozwól swojej firmie wyróżnić się spośród konkurencji. Zrealizujemy Twoje pomysły, a nasi specjaliści doradzą jak uzyskać najlepszy efekt.

Wszystkie strony projektujemy w systemie CMS, dbamy o to by strony internetowe cechowały się zarówno piękną grafiką jak i funkcjonalnością.

Sklepy internetowe cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli myślisz o założeniu własnego sklepu internetowego nasza agencja pomoże Ci stworzyć serwis, który ułatwi dotrzeć do nowych odbiorców.

Dopasujemy funkcje sklepu do potrzeb Twoich klientów i zadbamy o odpowiednią oprawę graficzną. Każdy projekt który realizujemy jest poparty solidną analizą. Po pierwsze poznajemy oczekiwania klienta. Często dodajemy też swoje sugestie, dzięki czemu obieramy właściwą drogę przy projektowaniu. Następnym etapem jest badanie rynku. Określamy target. To pozwala nam wykreować obraz potencjalnego użytkownika strony. Dzięki takiej analizie z łatwością dostosowujemy każdy element projektu tak, aby był przyjazny i możliwie najbardziej intuicyjny dla usera.

fanpage FACEBOOK

Fanpage na portalu facebook to tania a zarazem bardzo skuteczna forma promocji marki wśród społeczeństwa. Zaprojektujemy grafikę, odpowiednią do profilu Twojej firmy oraz standardów panujących na portalu. Zajmiemy się również odpowiednią grafiką informującą o fanpage na Twojej stronie internetowej.

LANDING PAGE

Nic tak nie wzmacnia promocji marki i produktu jak strona produktowa. Strony produktowe służą nie tylko do prezentacji informacji o produkcie, ale również do skupiania wokół niego społeczności. Na stronach produktowych możemy przeprowadzać konkursy, akcje marketingowe czy też zbierać cenne opinie.